Владика привітав вірних з ювілеєм, а також подякував за збереження дару віри. Варто зауважити, що у часи підпілля с. Довгомостиська славилося тим, що тут часто приїжджали греко-католицькі священики і служили Святі Літургії. У своєму пастирському слові Преосвященніший підкреслив важливість храму у духовному та національному відродженні людини: "Найбільш успішна людина є та, яка слухає та виконує Слово Боже і це показує нам сьогоднішнє Євангеліє: коли апостоли почали працювати на заклик Господа, незважаючи на всі несприятливі обставини, вони вловили стільки, що не змогли вмістити. Подібно стається в нашому житті. Досить часто ми безуспішно над чимось трудимось, нам нічого не вдається ми нервуємо. Можливо, варто задуматись чи наше заняття благословенне Богом. І навпаки, коли починаємо згідно Божого Слова та поклику, то незважаючи на зовнішні негаразди і несприятливі обставини результат її перевищує наші найбільші очікування".
На святкуваннях ювілею були присутні декан та отці Судовишнянського деканату, а також о. Микола Пишкович, який служив на цій парохії впродовж 1979-89 рр. Наприкінці урочистостей настоятель храму о. Михайло Чамарник склав подяку владиці Ярославу за його пастирський візит.
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав здійснив душпастирські відвідни парафії на Мостищині [фото]
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]






